KONTROLER JAKOŚCI 3 ZMIANY

FLEXIDEA, część Grupy Contrain, to zespół profesjonalistów i praktyków na rynku pracy. W bieżącej działalności dostarczamy zaawansowane rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W naszej pracy odpowiadamy na wyjątkowe, niestandardowe i dynamiczne potrzeby personalne. Naszą siłą jest wyjątkowe zorientowanie nie tylko na oczekiwania klientów, ale również kandydatów i pracowników. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy cenionym partnerem biznesowym oraz atrakcyjnym pracodawcą na lokalnym rynku pracy.

Jesteś dokładny i przywiązujesz uwagę do detali?

Szukasz stabilnego zatrudnienia w kontroli jakości?

Dla naszego amerykańskiego Klienta, zajmującego się produkcją oraz sprzedażą sprzętu AGD poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Kontroler Jakości

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet premii i benefitów,
  • udział w ciekawych projektach,
  • darmową siłownię na terenie firmy

Obowiązki:

  • analizowanie problemów pochodzących od dostawców zewnętrznych,
  • zarządzanie reklamacjami,
  • weryfikowanie komponentów z rysunkiem technicznym,
  • zarządzanie zwrotami komponentów niezgodnych.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • dobrego wzorku, spostrzegawczości, konsekwencji w działaniach i cierpliwości,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • znajomości rysunku technicznego,
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym: 5:30-13:30, 13:30-21:30, 21:30-5:30.

Masz pytania? Wyślij sms o treści KONTROLER na nr 570500450 opowiemy o wszystkich szczegółach!

Jeżeli w CV zawarte są dane obejmujące swym zakresem szczególne kategorie danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, prosimy o dopisanie w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach”.

Informujemy, iż Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej: Contrain Poland Sp. z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź.

Dane osobowe Kandydata przetwarzane będą w celach związanych z rekrutacją, przy czym podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest przede wszystkim art. 6 ust. 1 lit. c oraz art. 9 ust. 2 lit. b w związku z art. 221 kodeksu pracy, przepisami ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie wydawania zezwolenia na pracę cudzoziemca oraz wpisu oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi do ewidencji oświadczeń oraz innymi aktami prawnymi regulującymi możliwość legalnej pracy, a także art. 6 ust. 1 lit. a RODO, a więc zgoda na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV lub w innych dokumentach, które Kandydat dostarczył pracodawcy, a które nie są wyraźnie wymagane przepisami prawa pracy. W odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych na podstawie zgody na przetwarzanie danych, Kandydat ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Kandydat ma prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia ograniczenia przetwarzania lub przenoszenia danych osobowych w przypadkach określonych w RODO

treść klauzuli informacyjnej jest dostępna pod adresem: contrain.pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych
Agencja Zatrudnienia nr 5612

Miejsce pracy

Ulica Generała Jarosława Dąbrowskiego 216, Łódź, Polska

Typ pracy

Praca na cały etat

Czas trwania zatrudnienia

Na czas nieokreślony

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wynagrodzenie brutto

3 957 - 4 800 PLN/miesiąc

Contrain Group Sp. z o. o.

Telefon

570500450