Specjalista Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Baltic Wood S.A - Warzyce koło Jasła

Nr ref.: RZ/UTRZRUCHU/01/2018

Opis stanowiska:

Dołączając do naszego zespołu będziesz:

· Wspierać zespół techników w wykonywaniu przeglądów maszyn oraz w usuwaniu awarii lub usterek,

· Analizować i raportować awarie oraz wdrażać działania korekcyjne i prewencyjne,

· Rozwijać i zarządzać systemem klasy CMMS,

· Zgłaszać zapotrzebowania na części zamienne maszyn,

· Przygotowywać zapotrzebowania na remonty, modernizacje lub wymianę urządzeń

· Realizować modyfikacje, demontaż i instalacje maszyn,

· Zarządzać dokumentacją techniczną do maszyn i urządzeń,

· Opracowywać procedury i instrukcje w zakresie UR,

· Organizować i prowadzić szkolenia w zakresie mechaniki, elektryki, hydrauliki.

Wymagania:

· Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne (studia mechaniczne, elektryczne, automatyka itp.)

· Przynajmniej rocznego doświadczenia zawodowego najlepiej w obszarze produkcyjnym lub UR

· Dobrej organizacja pracy własnej

· Systematyczności, skrupulatności i precyzji w działaniu

· Zaangażowania i elastyczności

· Umiejętności kompleksowego myślenia

· Umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

· Znajomość systemów klasy CMMS

· Znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

· Stałe zatrudnienie na umowę o pracę,

· Bogaty pakiet socjalny,

· Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

· Doskonalenie zawodowe: kursy, szkolenia,

· Dobrowolne ubezpieczenia grupowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego cv wraz z listem motywacyjnym do dnia 28 września 2018 r., powołując się na numer referencyjny ogłoszenia lub bezpośredni kontakt z Działem Administracji - Jasło, ul. Fabryczna 6a , pokój nr 11.

Informujemy że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Baltic Wood S.A. z siedzibą w Jaśle przy ulicy Fabrycznej 6a;

2. Z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji (po 25 maja 2018 z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych) w Baltic Wood S.A. można się skontaktować za pomocą adresu elektronicznego podanego na stronie www.balticwood.pl;

3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które Pan/Pani aplikuje, a jeśli wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w związku z przyszłymi rekrutacjami, dane będą przetwarzane także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych;

4. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest Ustawa Kodeks Pracy która ustala zakres przetwarzanych danych oraz Pana/Pani zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz Pana/Pani zgoda na przetwarzanie danych.

5. Pani/Pana dane mogą być udostępniane organom państwowym w związku z prowadzonym przez nie postępowaniem w ramach obowiązującego prawa, a także powierzane do przetwarzania podmiotom wykonującym na rzecz Baltic Wood S.A usługi związane z obsługą rekrutacyjną.

6. Pana/Pani dane nie będą przekazywane do państw trzecich w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres czterech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, także w przypadku, jeśli wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Miejsce pracy

Fabryczna 6, 38-200 Jasło, Polska

Typ pracy

Praca na cały etat

Czas trwania zatrudnienia

Na czas określony

"BALTIC WOOD" SPÓŁKA AKCYJNA